Teşvikli işlemler oldukça geniş bir ağ kapsamında değerlendirilmektedir.Teşvik başvurusunun yapılmasından, firma hesabına devlet tarafından teşvik meblağının yatırılmasına kadar tüm aşamalar verdiğimiz hizmet kapsamındadır.
Teşvikli İşlemler

Dış ticaret sektöründe firmalar çeşitli teşviklerden faydalanarak çalışma ağını ciddi düzeyde genişletebilir. Devlet teşviklerinden faydalanma hakkına sahip olmasına karşın bilgi sahibi olunmadığından pek çok firma bu avantajdan istifade edemiyor. İşte bu noktada teşvikli işlemler hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Teşvikli işlemler oldukça geniş bir ağ kapsamında değerlendirilmektedir.

Yurt dışı fuarlara katılım teşvikinden istihdam teşvikine kadar uzanan geniş bir yelpaze kapsamında tüm firmalar hizmetlerimizden faydalanabilir. Sektördeki tecrübelerimizden yola çıkarak, teşviklerden faydalanma noktasında izlemeniz gereken yol haritası da uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmak ve tarafınıza sunulmaktadır. Dış ticaret sektörüne ivme kazandırma amaçlı olarak sunulan teşvikler kapsamında onlarca farklı avantajdan istifade etmek mümkün olmaktadır.

Özellikle ihracat alanında sunulan teşviklerden hangi firmaların faydalanabildiği ve faydalanabilmek için hangi belgelerin hazırlanması gerektiği alanlarında danışmanlık hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler, tüm ihracat teşvik türlerini içermektedir. Yurt dışı ofis mağaza ve depo teşviki, yurt dışı seyahat teşviki, yurt dışı marka tescil teşviki ve pazara giriş belgeleri teşviki de danışmanlık hizmeti verdiğimiz teşvik türleri arasında yer alır.

Teşvik hizmetlerimiz kapsamında adınıza belge düzenlenmesi gerekli teşvik başvurusunun gerçekleştirilmesi de bulunmaktadır. Aynı zamanda başvuru takibinin yapılması ve olası bir sorun durumunda tarafınıza bilgi iletilmesi de hizmetlerimize dahildir. Teşvik başvurusunun yapılmasından, firma hesabına devlet tarafından teşvik meblağının yatırılmasına kadar tüm aşamalar verdiğimiz hizmet kapsamındadır. Sizlere daha fazla bilgi iletmemiz için bizimle iletişime geçiniz.

Tüm Hakları Saklıdır