ERC Dış Ticaret faaliyet hayatına başladığı günden bu yana  siz değerli müşterilerimizin  ihtiyacı olan ürünleri büyük bir titizlikle birden fazla alternatif sunacak şekilde  araştırır ve  tedarik süreçlerini takip ederek teslim eder.Sunduğumuz bu hizmet ile piyasada yer alan en kaliteli ürünü en uygun fiyatla sizlere yansıtarak ihtiyaçlarınızı tek bir elden gidermeniz konusunda yardımcı olmaktadır.

Hizmetlerimiz doğrultusunda çözüm ortaklarımıza ürün tedarik süreçlerinde hızlı ,kaliteli ve zamanında hizmet sunarız.Sektörlerimiz başlığı altında bulunan tüm ürünlerin siz değerli müşterilerimize ulaştırma  süreçleri profesyonel  ekibimiz tarafından  titizlikle gerçekleştirilmektedir.ERC Dış Ticaret gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında iletişimde olduğu firmalar ile en uygun maliyet ve kalitede ürünü bulup kısa zaman içerisinde sizlere tedarik eder.

Zemin kimyasal alanında değerlendirilen tüm ürün grupları için gümrükleme, sigorta, nakliye ve teşvik hizmetlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda ince ve kalın tamir harcı, hidrolik kireç ve rötresiz tamir harcı, hidrolik kireç sıva ve enjeksiyon harcı, dekoratif ya da mantolama sıva, su izalasyon malzemesi, mantolama yapıştırıcı, kristalize su izolasyon malzemesi, akınlaştırıcılar, emprenye su itici katkıları, polipropilen elyaf, priz geciktiriciler, toz formda olan antibakteriyel ürünler, hava sürükleyiciler, kıvamlaştırıcılar, köpük kesiciler, polimerler, su iticiler için tedarik yapmaktayız. Tüm bu ürünler için ihracat ve ithalat faaliyetlerimiz mevcuttur.

Endüstriyel alanda kullanılan tüm makine, ekipman ve teçhizatlar için hizmetlerimiz mevcuttur. Konfeksiyon, kimya, ambalaj, plastik, metal işleme ve yedek parça üretimi, taşımacılık ve depolama sektörlerinde kullanılan makine ve yedek parçalarının tedariki için firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tüm bu ürünlerle birlikte makina, teçhizat ve ekipman ihracat ile ithalat çalışmalarımız mevcuttur.

Global bazda madencilik sektörü yakın markajda tuttuğumuz sektörler arasında yer alır. Madencilik alanında faaliyet gösteren firmalar tüm hizmetlerimizden faydalanabilir. Sizlere daha detaylı bilgi iletebilmemiz için bizimle iletişime geçiniz.

Uzun yıllardır inşaat sektöründe gerçekleştirdiğimiz çalışmalar kapsamında edindiğimiz tecrübeleri, hizmetlerimize yansıtıyoruz. Demir- çelik, cam, seramik, doğal taşlar, plastik inşaat malzemeleri, boya ve malzemeleri, ağaç ürünleri ve demir profiller için ithalat ve ihracat çalışmalarımız bulunmaktadır. Ürün tedariki için bizimle iletişime geçiniz.

Hızla büyüyen hırdavat sektörü, hizmet verdiğimiz sektörler arasında yer almaktadır. Pense, tornavida, keski gibi el aletlerinin yanı sıra yapıştırıcı silikonlar ve tabancaları, iş güvenliği elbiseleri ve eldivenleri, elektronik aletler, matkap uçları, metal keskiler, ölçü malzemeleri, boya fırçaları, küçük tarım el aletleri ve bahçe bakım ürünleri tedariki için bizimle iletişime geçiniz. Tüm bu ürünler için ithalat ve ihracat faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Tekstil sektörü ve alt sektörleri için de hizmet vermekteyiz. Erkek, bayan ve çocuk hazır giyim ve aksesuarlarının tedariki ve imalat sürecinin interaktif şekilde takip edilmesi, siparişin alıcısına en kısa sürede ulaştırılmasının sağlanması, ithalat ve ihracatının yapılması faaliyetlerimiz mevcuttur. Çözüm ortağınız olmamız ve sizin için de ürün tedarik etmemiz için bizimle iletişime geçiniz.

Sebze, meyve, konserve ve her türlü işlenmiş gıda alanında faaliyet gösteren çözüm ortaklarımızdan biri de siz olabilirsiniz. Gıda sektörü için gümrükleme, teşvik, nakliye ve sigorta hizmetlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda yaş sebze ve meyve ürünleri, kuru gıda bakliyat ve baharat ürünleri tedariki, ithalat ve ihracatının yapılması için de faaliyetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ülke ekonomilerinin can damarı olan demir – çelik sektörü kapsamında tüm hizmetlerimizden faydalanılabilir. Düz çelik demirler, kare kesitli profiller, düz profiller, paslanmaz çelik borular, galvanizli trapez saclar, doğalgaz boruları, yuvarlak sanayi boruları tedariki, ithalat ve ihracatı faaliyetlerimiz devam etmektedir. Sorunsuz bir hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz.

Medikal cihaz sektöründe tüm çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Tüm tıbbi medikal cihaz tedariki için firmamız ile iletişime geçebilir, medikal cihaz ithalat ve ihracat çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Gümrükleme, sigorta gibi alanlarda ayrı bir itina ve deneyim gerektiren elektronik sektörü için hizmetlerimiz mevcuttur. Tecrübelerimizden faydalanabilir ve sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Elektronik ev ürünleri, iş yerleri için kolaylaştırıcı cihazların tedariki, ithalatı ya da ihracatı için çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Elektronik sektöründeki tecrübelerimiz ışığında sorunsuz bir hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz.

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz iş makinaları sektörünü yakın takipte tutuyoruz. Tüm hizmetlerimizin geçerli olduğu sektörler arasında iş makinaları da yer almaktadır. Endüstriyel imalat, inşaat ve yapımı, tarım, depolama ve lojistik alanlarında kullanılan iş makinalarının ve yedek parçalarının tedarik edilmesi, ürün, makine ve yedek parçalarının ithalatı ve ihracatı çalışmalarımız sürmektedir. Firmanız için çözüm ortağınız olabiliriz.

Mobilya sektöründe uzun yılladır verdiğimiz hizmetlerle derin tecrübeler kazandık. Tecrübelerimizi sizin için de projeye ve stratejiye dönüştürebiliriz. Ev ve iş yeri mobilyaları, özel tasarımlı dekoratif mobilyalar, özel nitelikli ve çok amaçlı mobilyalar için tedarik, ithalat ve ihracat çalışmalarımız devam etmektedir. Faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yıllar içerisinde onlarca farklı firma için sunduğumuz hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz. Kozmetik sektörü için gümrükleme, sigorta, nakliye ve teşvik işlemleri hizmetlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda parfüm, deodorant, makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, el ve ayak bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, nemlendirici kremler ve saç boyaları tedariki, ithalatı ve ihracatı çalışmalarımız mevcuttur. Firmanız için tüm bu ürünlerin tedariğini üstlenebiliriz. 

Sigorta ve nakliyenin son derece önem arz ettiği aydınlatma sektörü için de hizmet vermekteyiz. Avizeler, sarkıtlar, spotlar, led paneller, filamentli ampuller, led ampuller, tasarruf ampulleri, abajurlar, masa lambaları, aplikler ve plafonyerler, çocuk odası aydınlatmaları, priz ve anahtarlar, bahçe aydınlatmaları, gece lambaları, şerit ledler, hareket sensörleri ürün tedariki, ithalatı ve ihracatı faaliyetlerimiz mevcuttur. Deneyimlerimizden faydalanarak en kaliteli hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Dış ticaret hizmetlerimizi otomotiv sektörü için de sunmaktayız. Gümrükleme, sigorta, nakliye ve teşvik işlemleri çalışmalarımıza otomotiv sektörü de dahildir. Motor ve parçaları, otomobil yürür aksam yedek parçaları, şanzıman, motor filtreleri, yağ filtreleri, iç donanım yedek parçalar, kaporta, direksiyon sistemi parçaları, süspansiyon parçaları, fren sistemi parçaları tedarik, ithalat ve ihracat çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmanızın ürün tedariki çalışmalarını üstlenebiliriz.

Tüm Hakları Saklıdır