İthalat ve ihracat çalışmalarında en önemli aşamalardan biri nakliyedir. Nakliye işlemleri aynı zamanda mevcut risk haritasında da belirleyici bir faktör olmaktadır.
Nakliye İşlemleri

İthalat ve ihracat çalışmalarında en önemli aşamalardan biri nakliyedir. Nakliye işlemleri aynı zamanda mevcut risk haritasında da belirleyici bir faktör olmaktadır. Malların sorunsuz bir şekilde ulaştırılması ve aynı zamanda ilgili yasalar ve mevzuatlar gereği, gerekli belgelerin hazırlanması işlemlerinde firmamızın profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sektördeki derin tecrübelerimiz sayesinde gerekli tüm çalışmalar hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilir.

Nakliye işlemleri hizmetimiz kapsamında malların nakliye sürecinin takibi de bulunmaktadır. Kendi alanında uzmanlaşmış olan kadromuz ve teknolojik alt yapımız ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Minimum maliyet ve minimum süre eşliğinde verdiğimiz nakliye hizmetlerimiz kapsamında, yasalara uygun şekilde hazırlanan gerekli belgeler de tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Nakliye hava yolu, kara yolu, deniz yolu ya da demir yolu ile gerçekleştirilebilir. Farklı mal ve eşyaların nakliyesi için farklı belgeler ya da seçilen nakliye yöntemine göre çeşitli izin belgeleri de gerekebilir. İthalat ve ihracat çalışmalarınız kapsamında deneyimlerimizden yola çıkarak sizlere danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Sürece hakim olan ekiplerimiz ihtiyacınız olabilecek belgeler ya da dokümanlar hakkında da tarafınıza gerekli tüm bilgileri iletmektedir.

Yüklemelerin maksimum kapasitede olması için gerekenler, nakliyenin aksamaması için önceden alınması gereken belgeler gibi tüm sürece dair verdiğimiz hizmetten siz de faydalanabilirsiniz. Parsiyel taşıma hususunda da nakliye işlemleri hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sizlere daha fazla bilgi iletmemiz ve tüm sorularınızı yanıtlamamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır