Profesyonel hizmet prensibi kapsamında verdiğimiz ithalat gümrükleme hizmetlerimiz, 4458 sayılı Gümrük Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde, yasalara uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.
İthalat Gümrükleme Hizmetleri

Profesyonel hizmet prensibi kapsamında verdiğimiz ithalat gümrükleme hizmetlerimiz, 4458 sayılı Gümrük Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde, yasalara uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. İthalat gümrükleme işleminin yanı sır global TSE listelerinin çıkarılması ve GTİP belirleme hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda prosedür gereği bulundurmanız gereken iş ve işçi sağlığı belgesi de hizmetlerimiz kapsamında yer alır.

İthalat, ihracat, antrepo ve transit gibi çeşitli işlemleri entegre şekilde gerçekleştirerek, lehinize bir netice alacağınız şekilde gerekli takibi yapmaktayız. Yatırım Teşvik Belgesi, Petrol İşleri Belgesi için tem temin hem de takip hizmetlerimiz mevcuttur. Gümrükleme alanında geçici giriş işlemlerine gereksinim duyduğunuzda da profesyonel ithalat gümrükleme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Mahrecine iade işlemleri, dahilde işleme belgesi gibi yasalar gereği hazırlanması gereken tüm belgeler tarafımızdan, mevzuata uygun şekilde hazırlanmaktadır. Sizlere minimum sürede minimum maliyet ile hizmet sunmaktayız. Tüm işlemler ve gerekli çalışmalarla beraber, tüm belgeler de uzman ekiplerimiz tarafından itina ile hazırlanmakta ve gerekli takip süreci titizlikle yürütülmektedir.

İthal edeceğiniz mallar ile ilgili fizibilite çalışmaları da yapmaktayız. Aynı zamanda konuya dair her alanda danışmanlık hizmetlerimizden de faydalanabilir ve sektördeki derin tecrübelerimiz ışığında, çalışmalarınıza rehberlik etmemizi de sağlayabilirsiniz. Transit önce mevcut riskleri belirlemek ve riskleri en aza indirgemek için profesyonel bir hizmet sunuyor, minimum maliyet ile ihtiyacınız olan tüm çalışmaların hızlı ve eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Tüm Hakları Saklıdır