BİZE KATILMAK İSTEMEZ MİSİNİZ ?

Dış ticaret sektöründe hızla lider konuma yükselen firmamız yeni ekip arkadaşlarına ihtiyaç duyduğunuzda, bu sayfa üzerinden ilan yayınlamaktadır. Kariyer planlamasını sağlam temeller üzerine kurmak ve firmamıza değer katmak isteyenler, iletişim sayfamız üzerinden de başvurularını gerçekleştirebilmektedir. İşe alım sürecinde uyguladığımız yöntem, kurum kültürümüze, şirket değerlerimize ve görevlendirilecek pozisyonun gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip olan adayları firmamıza kazandırmak üzerinedir.

Vasıflı ve vasıfsız eleman işe alım sürecimiz firmamızın insan kaynakları birimi tarafından yönetilmektedir. Bu kapsamda adaylar insan kaynakları ekibimiz tarafından değerlendirilmekte ve gerekli görülmesi halinde mülakat görüşmeleri ile daha detaylı bir tanıma aşaması uygulanmaktadır.

Vasıflı eleman pozisyonunda yapılacak başvurularda, global bazda sektöre dair gelişmelerin yakından takip ediliyor olmasına önem vermekteyiz. Aynı zamanda kendini geliştirmeye açık, kariyer odaklı bir iş planlaması yapan, firmamıza değer katacağına inanan adaylar tarafından yapılan başvurular, öncelikli olarak değerlendirilmektedir.

Firmamızın açık pozisyonlarına başvuru yaparken söz konusu pozisyon için gerekli olabilecek yetkinlik belgelerinin de firmamızın insan kaynakları birimine iletilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda şirket değerlerimizin, misyon ve vizyonumuzun adaylar tarafından biliniyor olması gerekmektedir. Vizyon ve misyonumuza, şirket değerlerimize ve temel ilkelerimize uygun bir çalışma şeklini sahip olabilecek adaylar, firmamız ile iletişime geçebilir.

Kadromuzda yer almak ve firmamıza değer katmak için detaylı CV ile başvurunuzu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra başvuru sonucunuz tarafınıza iletilecektir.

Başvuru Formu
Eğitim Bilgileri
Yabancı Dil Bilgileri
Ofis Donanımları ve Bilgisayar Programları Kullanımı ve Dereceleri?
Profesyonel Deneyim
Maaş Beklentisi
Tamamlayıcı Bilgiler
Referanslar
Tüm Hakları Saklıdır