Bilgi ve tecrübe ile birlikte profesyonellik de gerektiren ihracat gümrükleme çalışmaları için firmamızın desteğinden faydalanabilirsiniz. Sektördeki derin tecrübelerimiz ile en kaliteli ve en hızlı hizmeti, minimum maliyet ile almanızı sağlıyoruz.
İhracat Gümrükleme Hizmetleri

Bilgi ve tecrübe ile birlikte profesyonellik de gerektiren ihracat gümrükleme çalışmaları için firmamızın desteğinden faydalanabilirsiniz. Sektördeki derin tecrübelerimiz ile en kaliteli ve en hızlı hizmeti, minimum maliyet ile almanızı sağlıyoruz. İhracat gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında gerekli tüm prosedür çalışmaları da tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Uzman ekiplerimiz ve teknolojik alt yapımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için varız.

İhracata konu olan malların mali bakımdan değerlendirilmesi, gerekli izin belgelerinin eksiksiz ve hatasız bir şekilde alınması, olası risklerin önceden belirlenmesi ve bir risk haritasının çıkarılması, mevcut risklerin en aza indirgenmesi gibi çalışmalarımızdan siz de faydalanabilirsiniz. İhraç edeceğiniz malların fizibilite çalışmaları için de uzman ekiplerimizi görevlendirmekteyiz.

İhracat gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında teyit nüsha takibi de yapılmaktadır. Aynı zamanda ihracat birlik tescili ile dahilde işleme izin belgesinin takibi de firmamız tarafından sunulan ihracat gümrükleme hizmetlerimiz kapsamında yer alır. Konsinye ihracat çalışmalarının ihracatçı birlikleri üzerinden takibinin yapılması hizmetimizden de istifade edebilirsiniz. Sizlere hem zaman hem de maliyet bakımından avantajlı bir hizmet sunuyoruz.

Çalışmaya konu olan mallarla ilgili GTİP tespitinin yapılması, gümrük çıkış beyannamesinin kapatılması, yükleme yapılan aracın gümrük işlemlerinin takip edilmesi ve hangi izin belgelerinin gerekli olduğunun tespit edilmesi gibi prosedür ağırlıklı çalışmaları, deneyimlerimiz sayesinde kısa sürede tamamlamaktayız. Bu nedenle hızlı bir hizmet almanızı sağlayarak, firma çalışmalarınızın gümrükleme aşamasında aksamasının önüne geçmekteyiz.

Tüm Hakları Saklıdır